Lista produktów wg. marki ASTA
77,99 zł
Ogromna siła: Dźwignia o długości 600 mm pozwala na wygenerowanie wysokiego momentu obrotowego i odkręcenie nawet najbardziej zapieczonych śrub.Wytrzymałość i trwałość: Wykonanie z najwyższej jakości kutej stali chromowo-wanadowej (Cr-V) gwarantuje wieloletnią żywotność narzędzia.Wszechstronność użycia: Standardowy trzpień 1/2" jest kompatybilny z większością nasadek udarowych i standardowych.Precyzja w każdej pozycji: Ruchoma, odchylana o 180° głowica pozwala na wygodną pracę w trudno dostępnych miejscach.
96,99 zł
Potężna Dźwignia: Długość 500 mm pozwala na odkręcanie nawet najbardziej zapieczonych śrub bez nadmiernego wysiłku.Niezawodna Wytrzymałość: Wykonanie z najwyższej jakości materiałów gwarantuje długą żywotność nawet przy intensywnym użytkowaniu w warsztacie.Uniwersalny Standard: Napęd 1/2 cala pasuje do większości popularnych nasadek, czyniąc to narzędzie niezbędnym w każdym zestawie.Pewny Chwyt: Ergonomicznie zaprojektowana rękojeść zapewnia komfort i bezpieczeństwo podczas pracy.
76,99 zł
Potężny moment obrotowy: Ramię o długości 645 mm pozwala na łatwe odkręcanie zapieczonych i zardzewiałych śrub bez nadmiernego wysiłku.Praca pod dowolnym kątem: Ruchoma, przegubowa głowica pracująca w zakresie 180° zapewnia dostęp do trudno dostępnych miejsc.Niezrównana wytrzymałość: Wykonanie z najwyższej jakości stali stopowej gwarantuje długą żywotność nawet przy intensywnym użytkowaniu w warsztacie.Uniwersalne mocowanie: Standardowy rozmiar trzpienia 1/2" pasuje do większości popularnych nasadek udarowych i standardowych.
1 086,18 zł
Kompleksowe rozwiązanie: Zestaw zawiera aż 20 specjalistycznych adapterów, zapewniając kompatybilność z większością automatycznych skrzyń biegów.Precyzja i kontrola: Urządzenie pozwala na dokładne dozowanie oleju, minimalizując ryzyko przelania lub niedopełnienia.Wysoka wydajność: Duża pojemność zbiornika (7,5 litra) oraz wydajna pompa ręczna znacząco przyspieszają proces serwisowy.Mobilność i wygoda: Napełniarka jest w pełni przenośna i nie wymaga zasilania zewnętrznego, co ułatwia pracę w każdych warunkach warsztatowych.
414,02 zł
Wszechstronność 2w1: Umożliwia zarówno napełnianie, jak i odsysanie oleju, co czyni ją niezastąpionym narzędziem w każdym warsztacie.Duża pojemność 10L: Zbiornik o pojemności 10 litrów ze skalą pozwala na obsługę większości skrzyń biegów bez konieczności dolewania płynu.Bezpieczeństwo i kontrola: Wyposażona w zawór bezpieczeństwa oraz manometr, co gwarantuje pełną kontrolę nad ciśnieniem roboczym.Bogaty zestaw adapterów: W komplecie znajduje się 13 adapterów do szerokiej gamy automatycznych skrzyń biegów, m.in. Audi, VW, Ford, BMW, Mercedes.
111,99 zł
Wszechstronność: Zestaw 6 adapterów pokrywa najpopularniejsze rozmiary (1/4", 3/8", 1/2", 3/4"), umożliwiając pracę z różnymi nasadkami i narzędziami.Wytrzymałość udarowa: Wykonanie z najwyższej jakości stali chromowo-molibdenowej (Cr-Mo) gwarantuje odporność na duże obciążenia i długą żywotność przy pracy z kluczami udarowymi.Bezpieczeństwo pracy: Każda redukcja posiada otwór i kulkę blokującą, co zapewnia pewne i stabilne mocowanie nasadek.Profesjonalna jakość: Marka ASTA to gwarancja precyzyjnego wykonania i niezawodności, doceniana przez specjalistów w branży motoryzacyjnej i przemysłowej.
104,01 zł
Błyskawicznie i precyzyjnie zlokalizuj źródło niepokojących dźwięków w pojeździe. Elektroniczne wzmocnienie sygnału pozwala usłyszeć nawet najcichsze stuki i szumy. Niezastąpiony przy diagnozowaniu silnika, skrzyni biegów, łożysk i zawieszenia. Wygodne słuchawki nauszne izolują hałas z otoczenia, pozwalając skupić się na badaniu.
62,99 zł
Wszechstronne zastosowanie: Idealne do demontażu zabezpieczeń pierścieniowych w autach marek VW, Audi, Opel, BMW, Mercedes, Honda, Nissan i Mazda.Wielofunkcyjność: Możliwość wykorzystania również do przewodów olejowych oraz paliwowych.Precyzja i wygoda: Specjalistyczna konstrukcja gwarantuje pewny chwyt i efektywną pracę bez ryzyka uszkodzenia elementów.Trwałość na lata: Wykonane z wysokiej jakości materiałów przez renomowaną markę ASTA, co zapewnia długą żywotność narzędzia.
309,64 zł
Wysoka prędkość 20 000 obr/min gwarantuje błyskawiczną i precyzyjną obróbkę materiału.Kątowa głowica 115° umożliwia swobodny dostęp do ciasnych i trudnodostępnych przestrzeni.Lekka, antywibracyjna obudowa zapewnia wyjątkowy komfort nawet podczas wielogodzinnej pracy.Dźwignia z blokadą bezpieczeństwa chroni przed przypadkowym uruchomieniem narzędzia.Pełna kontrola nad pracą dzięki płynnej regulacji prędkości i obrotowemu wylotowi powietrza 360°.
148,74 zł
Błyskawiczna diagnoza – szybko i pewnie zlokalizuj nieszczelność uszczelki pod głowicą, oszczędzając czas i pieniądze.Wysoka precyzja – dwukomorowa konstrukcja z filtrem eliminuje ryzyko błędu i gwarantuje wiarygodny wynik testu.Uniwersalność – bogaty zestaw adapterów w komplecie zapewnia kompatybilność z wieloma markami pojazdów.Prosta obsługa – test opiera się na prostej reakcji zmiany koloru płynu, co pozwala na samodzielne wykonanie badania.
48,99 zł
Kompletny zestaw: Aż 1200 sztuk tulejek w 8 najpopularniejszych rozmiarach do każdego zadania.Wysoka jakość: Wykonane z miedzi niklowanej, gwarantującej doskonałą przewodność elektryczną.Uniwersalne zastosowanie: Idealne do zaciskania na przewodach wielodrutowych typu linka w motoryzacji i przemyśle.Praktyczny organizer: Wszystkie elementy uporządkowane w trwałym, plastikowym pudełku z przegródkami.
110,98 zł
Higiena i wygoda – każda para pakowana w osobną foliową torebkę.Idealne dopasowanie – wykonane z miękkiej pianki poliuretanowej, która dopasowuje się do kształtu kanału słuchowego.Wysoka skuteczność – zapewniają efektywną ochronę przed szkodliwym hałasem w pracy i w domu.Ekonomiczne opakowanie – zestaw zawiera aż 200 par, co gwarantuje długotrwały zapas.
689,08 zł
Precyzyjne dozowanie – cyfrowy licznik z dokładnością do ±0,5% eliminuje straty i gwarantuje precyzyjną aplikację oleju.Wszechstronne zastosowanie – idealny do olejów silnikowych, przekładniowych i płynów do przekładni hydrokinetycznych.Czytelny wyświetlacz LCD – duży, pięciocyfrowy ekran zasilany bateryjnie ułatwia odczyt w każdych warunkach.Prosta kalibracja – intuicyjny system pozwala na szybkie dostosowanie urządzenia do własnych potrzeb.Trwała konstrukcja – solidne wykonanie gwarantuje długą żywotność nawet przy intensywnym użytkowaniu w warsztacie.
98,50 zł
Precyzyjna diagnoza: Umożliwia szybkie i dokładne zdiagnozowanie uszkodzeń wtryskiwaczy poprzez pomiar ilości paliwa na przelewie.Szeroka kompatybilność: Zestaw zawiera adaptery do najpopularniejszych systemów wtryskowych, w tym Bosch, Siemens, Denso oraz Delphi.Test do 6 wtryskiwaczy: Pozwala na jednoczesny pomiar w silnikach posiadających do 6 cylindrów, co znacząco przyspiesza pracę.Kompletny zestaw: Wszystkie elementy, w tym menzurki i adaptery, dostarczane są w wytrzymałej walizce ułatwiającej przechowywanie i transport.
290,99 zł
Maksymalny nacisk 2500 kg gwarantuje pracę z najtwardszymi sprężynami.Dwa zestawy uchwytów o różnych średnicach zapewniają szeroką kompatybilność.Bezpieczeństwo i wygoda użytkowania dzięki solidnej konstrukcji i walizce transportowej.Niezbędne narzędzie w profesjonalnym warsztacie i dla ambitnego majsterkowicza.
369,99 zł
Gwarancja precyzyjnego montażu – Zapobiega uszkodzeniom nowych uszczelniaczy i głowicy cylindrów.Uniwersalne zastosowanie – Dedykowany do popularnych silników benzynowych z grupy VAG (VW, Audi, Seat, Skoda).Kompleksowe wyposażenie – Zawiera wszystkie niezbędne elementy do prawidłowego osadzenia uszczelniaczy.Oszczędność czasu i pieniędzy – Umożliwia szybką i skuteczną wymianę, eliminując ryzyko kosztownych poprawek.
39,99 zł
Bezpieczny demontaż: Specjalny profil i elastyczne tworzywo minimalizują ryzyko zarysowania lakieru i uszkodzenia spinek.Wszechstronne zastosowanie: Idealny do pracy z tapicerką, listwami, uszczelkami i innymi elementami wnętrza pojazdu.Wysoka trwałość: Narzędzia wykonane ze wzmocnionego włóknem szklanym tworzywa gwarantują długą żywotność.Kompletny zestaw: 11 narzędzi o różnych kształtach pozwala na precyzyjną pracę w trudno dostępnych miejscach.
206,28 zł
Wszechstronność: Komplet 10 narzędzi do różnorodnych prac warsztatowych, od cięcia po wybijanie.Najwyższa wytrzymałość: Wykonanie z wysokiej jakości stali chromowo-molibdenowej (Cr-Mo) gwarantuje długą żywotność.Precyzja i komfort: Ergonomiczna rękojeść zapewnia pewny chwyt i zwiększa bezpieczeństwo podczas pracy.Porządek i mobilność: Całość umieszczona w praktycznym etui, które ułatwia przechowywanie i transport narzędzi.
137,99 zł
Uniwersalność: Zestaw 21 kluczy pasujących do większości marek samochodów na rynku europejskim i azjatyckim.Najwyższa jakość: Wykonanie z wytrzymałej stali chromowo-wanadowej (Cr-V) gwarantuje długą żywotność narzędzi.Kompletne rozwiązanie: Zawiera nasadki sześciokątne, kwadratowe, trójkątne oraz specjalne, pokrywając 99% zapotrzebowania warsztatu.Wygodna organizacja: Całość umieszczona w solidnej walizce z tworzywa, ułatwiającej przechowywanie i transport.
108,99 zł
Kompleksowe rozwiązanie: Zestaw 9 nasadek pokrywa najpopularniejsze rozmiary od E10 do E24.Najwyższa wytrzymałość: Wykonanie z wysokogatunkowej stali chromowo-wanadowej (Cr-V) gwarantuje długą żywotność.Profesjonalne zastosowanie: Idealne do prac warsztatowych wymagających precyzji i niezawodności.Praktyczne przechowywanie: Całość umieszczona na wygodnej, metalowej listwie ułatwiającej organizację.
856,12 zł
Kompleksowa naprawa: Zestaw zawiera 3 młotki o różnych profilach oraz 4 wyprofilowane kowadełka (kształtki), umożliwiając precyzyjne usuwanie wgnieceń.Wysoka jakość materiałów: Narzędzia wykonane z wysokiej jakości stali, co gwarantuje ich trwałość i odporność na odkształcenia podczas pracy.Ergonomia i komfort: Rękojeści młotków zostały zaprojektowane z myślą o pewnym chwycie, co minimalizuje zmęczenie i zwiększa precyzję uderzeń.Wygodne przechowywanie: Całość umieszczona jest w dedykowanej, wytrzymałej walizce z tworzywa sztucznego, która ułatwia transport i utrzymanie porządku.
27,99 zł
Błyskawicznie przywróć pełną sprawność swojego pokrętła łamanego 1/2". Oryginalny komponent gwarantujący idealne dopasowanie i niezawodność. Wykonany z najwyższej jakości stali dla maksymalnej żywotności. Kompletny zestaw zawierający wszystkie niezbędne elementy do montażu. Oszczędzaj pieniądze – naprawiaj, zamiast kupować nowe narzędzia.
115,99 zł
Kompleksowe rozwiązanie: Zestaw 10 nasadek imbusowych w najpopularniejszych rozmiarach od H4 do H19.Najwyższa wytrzymałość: Wykonane z wysokogatunkowej stali chromowo-wanadowej (Cr-V) gwarantującej długą żywotność.Profesjonalna jakość: Idealne do zastosowań w profesjonalnych warsztatach samochodowych i serwisach.Praktyczne przechowywanie: Całość umieszczona na wygodnej metalowej listwie ułatwiającej organizację.
93,99 zł
Profesjonalna jakość: Nasadki wykonane z najwyższej jakości stali chromowo-wanadowej (Cr-V) gwarantującej trwałość i odporność na odkształcenia.Wszechstronny zestaw: Komplet 10 najpopularniejszych rozmiarów (M4-M18) do śrub typu Spline/XZN, niezbędny w motoryzacji i mechanice.Precyzja i dopasowanie: Idealnie wyprofilowane, 12-kątne końcówki zapewniają pewny chwyt i minimalizują ryzyko uszkodzenia śrub.Wygodna organizacja: Całość umieszczona na praktycznej, metalowej listwie, która ułatwia przechowywanie i szybki dostęp do narzędzi.
0
Koszyk
0
Konto
Szukaj
Menu