ASTA TESTER SZCZELNOŚCI USZCZELKI GŁOWICY + ADAPTERY
    ASTA

    Indeks: A-1025B
    148,74 zł
    Brutto Dostawa w ciąu 2-3 dni
    • Błyskawiczna diagnoza – szybko i pewnie zlokalizuj nieszczelność uszczelki pod głowicą, oszczędzając czas i pieniądze.
    • Wysoka precyzja – dwukomorowa konstrukcja z filtrem eliminuje ryzyko błędu i gwarantuje wiarygodny wynik testu.
    • Uniwersalność – bogaty zestaw adapterów w komplecie zapewnia kompatybilność z wieloma markami pojazdów.
    • Prosta obsługa – test opiera się na prostej reakcji zmiany koloru płynu, co pozwala na samodzielne wykonanie badania.
    Ilość
      Ostatnie sztuki w magazynie

    ASTA TESTER SZCZELNOŚCI USZCZELKI GŁOWICY [A-1025B]

    Podejrzewasz uszkodzenie uszczelki pod głowicą? Nie ryzykuj kosztownej pomyłki i postaw na profesjonalne narzędzie diagnostyczne. Prezentujemy tester szczelności uszczelki głowicy ASTA A-1025B, który pozwala na szybkie i precyzyjne wykrycie obecności spalin w układzie chłodzenia. Zasada jego działania opiera się na pomiarze zawartości CO2 w układzie chłodzenia, co jest jednoznacznym sygnałem nieszczelności. Dzięki temu urządzeniu samodzielna diagnostyka uszkodzeń staje się prosta i pewna, pozwalając uniknąć poważnej awarii silnika.
    • Umożliwia szybką i łatwą diagnozę uszkodzeń uszczelki pod głowicą oraz samej głowicy.
    • Działanie oparte na pomiarze zawartości CO2 w układzie chłodzenia.
    • Płyn reakcyjny w komorze testera zmienia barwę w przypadku wykrycia CO2 w układzie.
    • Dwukomorowa konstrukcja przyrządu z filtrem pozwala na odseparowanie zanieczyszczeń, które mogłyby wpłynąć na wynik testu.
    • Zestaw jest uniwersalny i pasuje do wielu marek samochodów osobowych.
    • Całość zapakowana w wytrzymałą walizkę ułatwiającą przechowywanie i transport.

    PARAMETRY TECHNICZNE ASTA [A-1025B]:

    • Marka: ASTA.
    • Kod produktu: A-1025B.
    • Kod EAN: 5901583510342.
    • Pojemność płynu reakcyjnego: 250 ml.

    WYPOSAŻENIE:

    • Przyrząd do pomiaru szczelności.
    • Płyn reakcyjny 250 ml.
    • Adaptery do samochodów marek m.in.: Mercedes-Benz, GM, Jeep, Peugeot, Subaru, Chrysler, Acura, Mitsubishi, Nissan, Mazda, Toyota, Infiniti, Suzuki, Isuzu, Ford, Honda..
    • Walizka z tworzywa sztucznego.

    Szczegóły produktu

    Specyficzne kody

    EAN13
    5901583510342