HIKOKI RADIO 14,4  18V 230V UR18DAW4Z DAB SOLO
    HIKOKI
    Indeks: HUR18DAW4Z
    Brutto Dostawa w ciąu 2-3 dni
    • Krystalicznie czysty odbiór dzięki cyfrowemu tunerowi DAB+ oraz tradycyjnemu AM/FM.
    • Podwójne zasilanie - używaj z akumulatorami Li-ion 14,4V-18V HiKOKI lub podłącz do sieci za pomocą zasilacza.
    Ilość
      Ostatnie sztuki w magazynie
    HIKOKI RADIO BUDOWLANE AKUMULATOROWE [UR18DAW4Z]
    • Wbudowany moduł Bluetooth umożliwiający bezprzewodowe odtwarzanie muzyki z urządzeń mobilnych.
    • Możliwość zasilania za pomocą wszystkich akumulatorów wsuwanych Li-ion HiKOKI 14,4V i 18V lub dołączonego zasilacza sieciowego.
    • Pamięć stacji dla zakresów AM i FM.
    • Solidna, kompaktowa i lekka konstrukcja ułatwiająca transport i przechowywanie.
    • Elastyczna, składana antena.
    PARAMETRY TECHNICZNE HIKOKI [UR18DAW4Z]:
    • Kod EAN: 4966376407460.
    • Napięcie akumulatora: 14,4 V / 18 V.
    • Zakres częstotliwości FM: 87,5 - 108 MHz.
    • Zakres częstotliwości AM: 522 - 1710 kHz.
    • Zakres częstotliwości DAB/DAB+: 174.928 - 239.200 MHz.
    • Moc głośnika: 7 W.
    • Wymiary (Dł x Szer x Wys): 240 x 176 x 185 mm.