BOSCH WIERTŁO SDS MAX 28x 400x 520mm MAX-4 4-OSTRZOWE

139,99 zł
  • Niezwykła żywotność: 4-ostrzowa głowica z węglików spiekanych gwarantuje wyjątkową trwałość podczas wiercenia w betonie i murze.
  • Wysoka wydajność: Konstrukcja z dwiema spiralami w kształcie litery U zapewnia efektywne odprowadzanie urobku i dłuższą żywotność.
  • Maksymalna odporność: Niezwykle wytrzymała powłoka z węglików spiekanych zwiększa odporność na zużycie.
  • Uniwersalność: Kompatybilne ze wszystkimi młotami udarowo-obrotowymi z uchwytem SDS max.
  • Obecnie brak na stanie

BOSCH WIERTŁO SDS MAX 16x 400x 540mm MAX-4 4-OSTRZOWE

104,99 zł
  • Niezwykła żywotność: Głowica z 4 ostrzami z węglika spiekanego gwarantuje wyjątkową wytrzymałość w betonie.
  • Praca bez przestojów: Specjalna konstrukcja zapobiega zakleszczeniu się wiertła w prętach zbrojeniowych.
  • Wysoka wydajność: Dwuzwojna spirala w kształcie litery U zapewnia szybkie odprowadzanie urobku i mniejsze tarcie.
  • Precyzja i bezpieczeństwo: Certyfikat PGM potwierdza zachowanie dokładnych wymiarów i bezpieczną pracę.
  • Obecnie brak na stanie

YATO TARCZA DIAMENTOWA PEŁNA 180 x 25,4mm 6016

16,99 zł
  • Perfekcyjnie gładkie krawędzie – ciągły wieniec diamentowy zapewnia cięcie bez odprysków i wyszczerbień.
  • Wszechstronne zastosowanie – idealna do precyzyjnego cięcia na mokro glazury, gresu, porcelany, szkła czy marmuru.
  • Wysoka wydajność i żywotność – zwiększona koncentracja diamentu (20%) gwarantuje szybkość pracy i trwałość narzędzia.
  • Bezpieczeństwo potwierdzone certyfikatem – tarcza posiada certyfikat MPA (90904), co świadczy o jej jakości i bezpieczeństwie użytkowania.
  • Obecnie brak na stanie

YATO GŁOWICA GWINTOWN. 5/4" 2921

25,99 zł
  • Gwarancja idealnych gwintów: Precyzyjnie wykonane noże ze stali 9Cr2 zapewniają równe i czyste gwinty.
  • Wysoka trwałość: Zastosowanie wysokiej jakości stali narzędziowej gwarantuje długą żywotność i odporność na uszkodzenia.
  • Pełna kompatybilność: Dedykowana do gwintownic ręcznych YATO, co zapewnia bezproblemowy montaż i pracę.
  • Szybka wymiana: Prosta konstrukcja umożliwia błyskawiczną wymianę zużytej głowicy, minimalizując przestoje w pracy.
  • Obecnie brak na stanie

MAKITA PIŁA TARCZOWA DO ALUMINIUM 305x30x100z ECONOMY

209,99 zł
  • Perfekcyjne cięcie aluminium: Specjalnie zaprojektowana geometria zębów TCG (Trapezoid-Flat) gwarantuje wyjątkowo czyste, gładkie i precyzyjne cięcie bez zadziorów.
  • Wydłużona żywotność: Zęby wykonane z wysokiej jakości węglika spiekanego zapewniają doskonałą odporność na ścieranie i długotrwałą ostrość, nawet przy intensywnym użytkowaniu.
  • Stabilność i precyzja: Laserowo wycinane szczeliny dylatacyjne redukują wibracje i hałas, co przekłada się na większą stabilność tarczy i dokładność cięcia.
  • Wszechstronność zastosowań: Idealna do cięcia profili aluminiowych, rur, blach oraz innych metali nieżelaznych, sprawdzi się w każdym profesjonalnym warsztacie.
  • Obecnie brak na stanie

FLO ŻYŁKA TNĄCA 2,7*70m SILENT

19,99 zł
  • Redukcja hałasu nawet o 30% dzięki specjalnie ukształtowanej powierzchni.
  • Zwiększona wydajność koszenia za sprawą skręcanego, kwadratowego przekroju.
  • Mniejsze obciążenie silnika, co przekłada się na szybsze osiąganie optymalnych obrotów.
  • Wytrzymały materiał (nylon) gwarantujący długą żywotność i odporność na strzępienie.
  • Uniwersalne zastosowanie do trawy, chwastów i niewielkich zarośli.
  • Obecnie brak na stanie

MAKITA KAMIZELKA NARZĘDZIOWA

293,99 zł
  • Pełna organizacja pracy: Liczne kieszenie i uchwyty pozwalają mieć wszystkie niezbędne narzędzia zawsze pod ręką.
  • Uniwersalne dopasowanie: Regulowana konstrukcja w rozmiarze uniwersalnym zapewnia komfort noszenia dla każdego użytkownika.
  • Zwiększone bezpieczeństwo: Wyposażona w odblaskowe paski poprawiające widoczność w trudnych warunkach oświetleniowych.
  • Wytrzymałość na lata: Wzmocnione szwy gwarantują wyjątkową trwałość nawet przy intensywnym użytkowaniu.
  • Obecnie brak na stanie

FLEX ZESTAW BRZESZCZOTÓW DO SBG4910 1335x13x0,65 Bi-M 8 12 3szt

288,99 zł
  • Wszechstronne Zastosowanie: Idealne do cięcia stali, stali nierdzewnej, metali nieżelaznych i aluminium.
  • Niezwykła Wydajność: Zmienna podziałka uzębienia (8/12 TPI) gwarantuje pracę z minimalnymi wibracjami i optymalną wydajność cięcia.
  • Trwałość Bi-Metal: Wykonanie ze stopu Bi-Metal zapewnia wysoką odporność na zużycie i bardzo długą żywotność ostrza.
  • Ekonomiczne Opakowanie: Zestaw zawiera 3 sztuki brzeszczotów, co zapewnia zapas i ciągłość pracy.
  • Idealne Dopasowanie: Dedykowane do przecinarki taśmowej FLEX SBG 4910.
  • Obecnie brak na stanie

MIRKA ABRENET SIATKA ŚCIERNA 225 GR.120

275,99 zł
  • Bezpyłowe szlifowanie: Opatentowana struktura siatki zapewnia rewelacyjne odsysanie pyłu, chroniąc Twoje zdrowie i utrzymując czystość w miejscu pracy.
  • Wyjątkowa żywotność: Abranet starcza na znacznie dłużej niż tradycyjne papiery ścierne, co przekłada się na realne oszczędności.
  • Wszechstronne zastosowanie: Idealny do szlifowania gładzi, podkładów, farb, lakierów oraz twardego drewna.
  • Perfekcyjne wykończenie: Równomierne ścieranie gwarantuje idealnie gładką powierzchnię bez zarysowań, gotową do dalszej obróbki.
  • Obecnie brak na stanie

YATO SZABLON FREZARSKI DO POŁĄCZEŃ NA JASKÓŁCZY OGON YT-44085

294,99 zł
  • Gwarancja idealnie dopasowanych połączeń typu "jaskółczy ogon".
  • Kompatybilność z większością frezarek górnowrzecionowych.
  • Solidna, stabilna konstrukcja zapewniająca powtarzalność pracy.
  • Obsługa materiałów o szerokości do 300 mm i grubości 8-32 mm.
  • Niezastąpiony w profesjonalnym warsztacie i pracowni hobbysty.
  • Obecnie brak na stanie

KLINGSPOR ARKUSZE ŚCIERNE NA PODŁOŻU PAPIEROWYM 230mm x 280mm PS11C NA MOKRO gr. 150 50szt.

129,99 zł
  • Wszechstronne zastosowanie: Idealny do obróbki na mokro i na sucho.
  • Perfekcja w auto-detailingu: Stworzony do pracy z lakierami, farbami i szpachlami.
  • Wysoka elastyczność: Doskonale dopasowuje się do obrabianych kształtów, zapewniając równomierny szlif.
  • Agresywne ziarno: Ostry węglik krzemu gwarantuje szybkie i efektywne usuwanie materiału.
  • Pełna wodoodporność: Wytrzymałe podłoże papierowe typu C i spoiwo z żywic syntetycznych zapewniają długą żywotność w pracy na mokro.
  • Obecnie brak na stanie

NORTON TARCZA D.UNIVERSAL 400mm CLIPPER PRO 4x4 EXPLORER

1 017,99 zł
  • Wszechstronne Zastosowanie: Idealna do cięcia szerokiej gamy materiałów budowlanych, od betonu po twarde kamienie.
  • Wysoka Prędkość Cięcia: Specjalnie zaprojektowane segmenty o wysokości 12 mm gwarantują szybkie i agresywne cięcie, oszczędzając Twój czas.
  • Zwiększona Żywotność: Dzięki technologii spawania laserowego segmenty są trwale połączone z korpusem, co zapewnia maksymalną wytrzymałość i bezpieczeństwo.
  • Precyzja i Bezpieczeństwo: Opatentowane wskaźniki głębokości cięcia oraz zużycia tarczy pozwalają na pełną kontrolę nad pracą.
  • Obecnie brak na stanie

KÖNNER & SÖHNEN AKUMULATOR 20V 4,0 Ah 20V4-2

211,99 zł
  • Wysoka pojemność 4.0 Ah – gwarancja długiego czasu pracy bez potrzeby częstego ładowania.
  • Zaawansowana technologia Li-Ion – brak efektu pamięci i niska waga dla maksymalnego komfortu użytkowania.
  • Pełne bezpieczeństwo – wbudowane zabezpieczenia przed przeładowaniem, głębokim rozładowaniem i przegrzaniem.
  • Uniwersalna kompatybilność – pasuje do szerokiej gamy elektronarzędzi ogrodowych marki Könner & Söhnen.
  • Obecnie brak na stanie

METABO ZESTAW WIERTEŁ SDS Plus 5szt.

51,99 zł
  • Wysoka wydajność wiercenia: Dynamiczna, dłutokształtna główka wiertła gwarantuje szybkie postępy w pracy.
  • Trwałość i niezawodność: Ostrze z wysokogatunkowych węglików spiekanych zapewnia długą żywotność.
  • Szybkie odprowadzanie urobku: Duża geometria spiralna w kształcie litery S efektywnie usuwa zwierciny.
  • Wszechstronne zastosowanie: Idealne do pracy w betonie, murze i kamieniu naturalnym.
  • Praktyczne przechowywanie: Zestaw dostarczany w wygodnej kasecie z tworzywa sztucznego.
  • Obecnie brak na stanie

BUTY TRZEWIK BEZPIE.492 GALMAG Z NOSK.45 OCIEPLANE/WYSOKIE

116,99 zł
  • Ochrona i Bezpieczeństwo: Stalowy podnosek chroniący przed uderzeniami z energią do 200 J.
  • Komfort Termiczny: Wyściółka z futerka syntetycznego zapewnia doskonałą izolację w niskich temperaturach.
  • Wytrzymałość i Trwałość: Cholewka ze skóry bydlęcej oraz wysoko zalany nosek gwarantują długą żywotność obuwia.
  • Doskonała Przyczepność: Antypoślizgowa podeszwa SRC z dwuwarstwowego poliuretanu (PU/PU) zapewnia stabilność na każdej powierzchni.
  • Obecnie brak na stanie

NORTON TARCZA D.TURBO 125mm CLIPPER EXTREME CERAM

186,99 zł
  • Błyskawiczne cięcie najtwardszych materiałów dzięki segmentom o grubości 1,4 mm.
  • Wyjątkowa żywotność i komfort pracy dzięki segmentom o wysokości aż 10 mm.
  • Idealnie czyste i precyzyjne krawędzie bez wyszczerbień.
  • Wzmocniony kołnierz centralny gwarantujący stabilność i bezpieczeństwo.
  • Wszechstronność zastosowań: gres, ceramika, granit, marmur.
  • Obecnie brak na stanie

BETA KURTKA KRUTKA OSTRZEGAWCZA POMARAŃCZOWA XXL

68,99 zł
  • Doskonała widoczność: Intensywny pomarańczowy kolor i pasy odblaskowe gwarantują bezpieczeństwo w każdych warunkach.
  • Wysoka wytrzymałość: Wykonana z materiałów odpornych na przetarcia i uszkodzenia mechaniczne, idealna do ciężkich prac.
  • Komfort użytkowania: Przemyślany krój nie krępuje ruchów, zapewniając wygodę przez cały dzień pracy.
  • Ochrona przed warunkami atmosferycznymi: Skutecznie chroni przed wiatrem i lekkim deszczem, dzięki czemu praca jest bardziej komfortowa.
  • Obecnie brak na stanie

BETA BUTY ROBOCZE Z NUBUKU 7236BK/42

269,99 zł
  • Najwyższa ochrona S3 SRC: Gwarancja maksymalnego bezpieczeństwa dzięki stalowemu podnoskowi, kompozytowej wkładce antyprzebiciowej i antypoślizgowej podeszwie.
  • Pełna wodoodporność: Cholewka wykonana z wysokiej jakości skóry Action Nubuk zapewnia suche stopy w każdych warunkach pracy.
  • System szybkiego zdejmowania: Innowacyjny mechanizm ułatwia błyskawiczne zdjęcie obuwia, co jest kluczowe w sytuacjach awaryjnych i zwiększa codzienną wygodę.
  • Wyjątkowa trwałość: Poliuretanowe wzmocnienie w obszarze palców chroni obuwie przed przetarciami i uszkodzeniami, wydłużając jego żywotność.
  • Komfort przez cały dzień: Anatomicznie profilowana wkładka z włókna węglowego oraz podeszwa z poliuretanu o podwójnej gęstości zapewniają doskonałą amortyzację.
  • Obecnie brak na stanie

BUTY NISKIE BEZPIECZNE R-43 /513/S1

163,99 zł
  • Ochrona i Bezpieczeństwo: Kompozytowy podnosek chroniący przed uderzeniami.
  • Przewiewność i Komfort: Cholewka wykonana z oddychającej tkaniny siatkowej.
  • Doskonała Higiena: Wyściółka z materiału siatkowego o właściwościach higroskopijnych.
  • Wygoda Użytkowania: Miękka wkładka z komfortowej pianki zapewnia amortyzację.
  • Zgodność z Normami: Pełna zgodność z normą bezpieczeństwa EN ISO 20345:2011.
  • Obecnie brak na stanie

BUTY NISKIE BEZPIECZNE R-42 /513/S1

163,99 zł
  • Niezawodna ochrona: Metalowy podnosek chroniący palce przed uderzeniami.
  • Komfort przez cały dzień: Lekka konstrukcja nie obciąża stóp podczas wielogodzinnej pracy.
  • Właściwości antypoślizgowe: Podeszwa zapewniająca stabilność na różnych powierzchniach.
  • Wysoka jakość wykonania: Trwałe materiały gwarantujące długą żywotność obuwia.
  • Obecnie brak na stanie

BOSCH AKUMULATOR 18V 5,5Ah PROCORE x2 + ŁADOWARKA

1 259,99 zł
  • Moc narzędzia sieciowego: Wydajność porównywalna z narzędziem sieciowym o mocy 1800 W dzięki najnowszej technologii ogniw.
  • Błyskawiczne ładowanie: Szybka ładowarka GAL 1880 CV ładuje akumulator ProCORE18V 5.5Ah do 80% w zaledwie 35 minut.
  • Maksymalna żywotność: Technologia COOLPACK 2.0 zapewnia doskonałe odprowadzanie ciepła, wydłużając żywotność akumulatora.
  • Pełna kompatybilność: Akumulatory pasują do wszystkich narzędzi i ładowarek Bosch Professional 18V od 2008 roku.
  • Obecnie brak na stanie

YATO OSŁONA PRZECIWPYŁOWA 125mm

122,99 zł
  • Czystość bez kompromisów: Skutecznie odsysa pył i urobek bezpośrednio do odkurzacza, chroniąc Twoje zdrowie i utrzymując porządek w miejscu pracy.
  • Precyzyjna kontrola cięcia: Regulowana głębokość cięcia do 28 mm oraz solidne kółka prowadzące gwarantują równe i stabilne prowadzenie tarczy.
  • Pełna widoczność linii cięcia: Przezroczysta konstrukcja osłony zapewnia doskonały wgląd w obrabiany materiał, zwiększając dokładność i bezpieczeństwo.
  • Uniwersalny montaż: Zaprojektowana do współpracy z większością szlifierek kątowych dostępnych na rynku, obsługujących tarcze o średnicy 125 mm.
  • Obecnie brak na stanie

METABO AKUMULATOR 18V 5,5Ah LiHD

531,99 zł
  • Technologia LiHD: Zapewnia ekstremalną moc i wydłużony czas pracy przy minimalnym wydzielaniu ciepła.
  • Wysoka pojemność 5.5 Ah: Gwarantuje maksymalnie długi czas działania na jednym ładowaniu, nawet przy intensywnych zadaniach.
  • System CAS: Pełna kompatybilność z ponad 300 maszynami wiodących marek w klasie 18V.
  • Inteligentne zarządzanie: Stały monitoring ogniw (ESCP) i wskaźnik naładowania dla pełnej kontroli i bezpieczeństwa.
  • Obecnie brak na stanie

BETA BUTY BEZPIECZNE FLEX S3, Z NUBUKU ACTION ROZMIAR 40

193,99 zł
  • Pełna wodoodporność (S3): Cholewka z naturalnej skóry nubuk Action zapewnia suche stopy w każdych warunkach.
  • Maksymalna ochrona: Lekki, kompozytowy podnosek 200J oraz wkładka antyprzebiciowa chronią przed urazami.
  • Wyjątkowa trwałość: Wstawka przeciwścieralna na nosku buta znacznie wydłuża żywotność obuwia.
  • Komfort i szybkość: Innowacyjny system szybkiego zdejmowania "Quick Release" idealnie sprawdza się w dynamicznym środowisku pracy.
  • Obecnie brak na stanie

BETA PÓŁBUTY BEZPIECZNE FLEX S3 Z NUBUKU ACTION ROZMIAR 48

456,99 zł
  • Pełna ochrona S3 SRC: Kompozytowy podnosek, wkładka antyprzebiciowa i właściwości antypoślizgowe gwarantują maksymalne bezpieczeństwo.
  • Wodoodporna cholewka: Wykonana z wysokiej jakości nubuku typu "Action", chroni stopy przed wilgocią i zapewnia komfort przez cały dzień.
  • Konstrukcja bez metalu: Obuwie jest lżejsze i nie powoduje reakcji alergicznych, idealne do pracy w strefach wymagających bramek bezpieczeństwa.
  • Zwiększona wytrzymałość: Dodatkowe wzmocnienie w obszarze palców chroni przed przetarciami i przedłuża żywotność butów.
  • Obecnie brak na stanie

BETA PÓŁBUTY BEZPIECZNE ZAMSZOWE FLEX SP1 ROZMIAR 46

177,99 zł
  • Niezwykła lekkość: Waga zaledwie 490g (dla rozmiaru 42) zapewnia komfort przez cały dzień pracy.
  • Maksymalna elastyczność: Podeszwa z poliuretanu o pojedynczej gęstości gwarantuje swobodę ruchów.
  • Pełna ochrona S1P: Polimerowy podnosek i kompozytowa wkładka antyprzebiciowa chronią Twoje stopy.
  • Wysoka oddychalność: Cholewka ze skóry zamszowej z wstawkami z siateczki mesh dla optymalnej wentylacji.
  • Obecnie brak na stanie

NAC ŁADOWARKA BC40-50-NG

230,99 zł
  • Błyskawiczne ładowanie: Dzięki natężeniu 5.0 A naładujesz akumulator 2Ah już w 30 minut, minimalizując przestoje w pracy.
  • Uniwersalna kompatybilność: Pasuje do wszystkich akumulatorów z serii NAC 40V, od 2.0 Ah aż po 9.0 Ah.
  • Pełna kontrola: Wyraźny wskaźnik naładowania informuje o statusie baterii, chroniąc ją przed przeładowaniem.
  • System jednego akumulatora: Zasilaj wszystkie swoje narzędzia ogrodowe NAC 40V jedną ładowarką i akumulatorem.
  • Obecnie brak na stanie

AWTOOLS BUTY RHINO ROZ.46 / WYSOKIE

79,99 zł
  • Klasa bezpieczeństwa S3 SRC: Gwarancja najwyższej ochrony, odporności na poślizg i przebicie.
  • Wysokiej jakości skóra bydlęca: Zapewnia trwałość, komfort oraz wodoodporność cholewki.
  • Poliuretanowa podeszwa: Odporna na oleje, antypoślizgowa i absorbująca wstrząsy dla maksymalnej stabilności.
  • Stalowa wkładka antyprzebiciowa: Chroni stopę przed urazami spowodowanymi ostrymi przedmiotami.
  • Obecnie brak na stanie

BETA KURTKA ROBOCZA 7939 (STALOWO-SZARA) – ROZMIAR L

166,99 zł
  • 100% Wytrzymała Bawełna: Gwarancja komfortu i przewiewności przez cały dzień pracy.
  • Wysoka Gramatura 260 g/m²: Materiał odporny na przetarcia i uszkodzenia mechaniczne.
  • Funkcjonalne Kieszenie: Praktyczne rozwiązania do przechowywania niezbędnych narzędzi i akcesoriów.
  • Profesjonalny Wygląd: Nowoczesny krój i stalowo-szara kolorystyka zapewniają profesjonalny wizerunek.
  • Obecnie brak na stanie

BOSCH MT ZESTAW STARLOCK DO DREWNA 7szt.

244,99 zł
  • Wszechstronność zastosowań: Idealny zestaw do cięcia wgłębnego, przycinania ościeżnic i precyzyjnych wycięć w drewnie.
  • System mocowania Starlock: Gwarantuje maksymalne przeniesienie mocy i błyskawiczną wymianę ostrza w zaledwie 3 sekundy.
  • Wysoka wydajność cięcia: Ostrza BIM (Bi-Metal) zapewniają wyjątkową trwałość i precyzję nawet w twardym drewnie.
  • Kompletny zestaw 6+1: Zawiera starannie dobrane brzeszczoty do najczęstszych zadań związanych z obróbką drewna.
  • Obecnie brak na stanie

BETA PÓŁBUTY ROB.SKÓRZANE 7293HM/44

440,99 zł
  • Bezpieczeństwo S3 SRC: Kompozytowy podnosek i wkładka antyprzebiciowa dla maksymalnej ochrony.
  • Niezawodna przyczepność: Antypoślizgowa podeszwa VIBRAM® z gumy nitrylowej, odporna na oleje i wysokie temperatury.
  • Wodoodporność i komfort: Cholewka wykonana z wysokiej jakości natłuszczanej skóry licowej.
  • Lekkość i wygoda: Brak metalowych elementów sprawia, że buty są wyjątkowo lekkie i elastyczne.
  • Obecnie brak na stanie

DEWALT PIŁA TARCZ.355x25,4mmx90z

567,99 zł
  • Niemal beziskrowe cięcie: Specjalna geometria zębów gwarantuje czyste krawędzie i minimalizuje potrzebę obróbki.
  • Wyjątkowa żywotność: Precyzyjne osadzenie końcówek i sztywna konstrukcja tarczy zapewniają długą żywotność i dokładność cięcia.
  • Zwiększona wydajność: Wyjątkowo cienki korpus tarczy redukuje opory, co przekłada się na szybsze cięcie i większą liczbę cięć na jednym ładowaniu akumulatora.
  • Redukcja wibracji: Specjalne szczeliny antywibracyjne minimalizują drgania, zwiększając stabilność i precyzję pracy.
  • Obecnie brak na stanie

BOSCH PIŁA TARCZOWA LAMINATED PANEL EXPERT 190x30mm 60-ZĘBÓW ACCU

240,99 zł
  • Maksymalna wydajność akumulatora: Wyjątkowo cienki rzaz zmniejsza tarcie i zużycie energii, wydłużając czas pracy na jednym ładowaniu.
  • Niezrównana żywotność: Zęby z węglików spiekanych MicroteQ, produkowane przez firmę Bosch, gwarantują najwyższą trwałość i wydajność.
  • Idealnie czyste cięcie: Perfekcyjna geometria zębów ATB z ujemnym kątem natarcia zapewnia precyzyjne i czyste cięcie w panelach laminowanych po obu stronach.
  • Zwiększona ochrona i poślizg: Antykorozyjna powłoka ochronna redukuje tarcie, zapobiega rdzewieniu i zapewnia stałą, wysoką wydajność cięcia.
  • Obecnie brak na stanie

BOSCH TARCZA D.* 125x22 PEŁ CERAMIC X-LOCK

46,99 zł
  • Błyskawiczna wymiana tarczy dzięki innowacyjnemu systemowi X-LOCK.
  • Ciągły wieniec diamentowy zapewnia precyzyjne i czyste cięcie bez wyszczerbień.
  • Idealna do cięcia wszystkich rodzajów płytek ceramicznych.
  • Wysoka jakość i trwałość gwarantowana przez centrum kompetencji diamentowych Bosch w Szwajcarii.
  • Obecnie brak na stanie

BOSCH TARCZA D.*** 125x22 TUR CERAMIC EC

123,99 zł
  • Błyskawiczna wymiana osprzętu: Innowacyjny system X-LOCK pozwala na zmianę tarczy jednym kliknięciem, bez dodatkowych narzędzi.
  • Idealnie czyste krawędzie: Ciągły segment turbo gwarantuje precyzyjne cięcie bez wyszczerbień nawet w najtwardszym gresie.
  • Wysoka wydajność: Zoptymalizowana matryca diamentowa zapewnia dużą szybkość pracy i ponadprzeciętną żywotność.
  • Wszechstronność zastosowań: Stworzona do cięcia na sucho i na mokro twardej ceramiki, gresu porcelanowego oraz płytek.
  • Obecnie brak na stanie

BOSCH ZESTAW FREZÓW 15szt. UCHWYT 8mm

377,99 zł
  • Wszechstronność zastosowań: Kompletny zestaw 15 najpopularniejszych frezów do różnorodnych prac stolarskich i ciesielskich.
  • Wysoka żywotność: Ostrza z węglików spiekanych (HM) gwarantują precyzję cięcia i wyjątkową trwałość.
  • Precyzyjna obróbka: Idealnie dopasowana geometria ostrzy pozwala na frezowanie różnorodnych profili w drewnie miękkim, twardym i materiałach drewnopochodnych.
  • Bezpieczeństwo i wygoda: Produkcja zgodna z normami bezpieczeństwa DIN EN-847, dostarczane w solidnej walizce ułatwiającej przechowywanie.
  • Obecnie brak na stanie

YATO SPODNIE ROBOCZE OGRODNICZKI ROZMIAR L/XL

69,99 zł
  • Wyjątkowa wytrzymałość: Gruba, odporna na rozdarcia tkanina (mieszanka bawełny i poliestru) gwarantuje długą żywotność.
  • Praktyczne kieszenie: Wyposażone w liczne, wzmocnione kieszenie, w tym specjalną na telefon komórkowy, ułatwiają organizację narzędzi.
  • Komfort i swoboda ruchów: Regulowane szelki i elastyczny pas zapewniają idealne dopasowanie i wygodę przez cały dzień pracy.
  • Zwiększona ochrona: Wzmocnienia na kolanach z kieszeniami na wkładki ochronne chronią najbardziej narażone miejsca.
  • Obecnie brak na stanie

YATO SPODNIE ROBOCZE ROZMIAR XL

56,99 zł
  • Wytrzymałość i komfort: Optymalna mieszanka bawełny i poliestru zapewnia odporność na rozdarcia przy zachowaniu wygody.
  • Funkcjonalność na pierwszym miejscu: Aż 9 praktycznych kieszeni, w tym specjalne kieszenie na ochraniacze kolan.
  • Gwarancja trwałości: Potrójne szwy w newralgicznych punktach chronią przed rozpruciem nawet podczas intensywnej pracy.
  • Idealne dopasowanie: Możliwość regulacji w pasie gwarantuje, że spodnie zawsze będą leżeć idealnie.
  • Profesjonalny wygląd: Nowoczesny krój i staranne wykończenie sprawiają, że wyglądasz profesjonalnie w każdej sytuacji.
  • Obecnie brak na stanie

YATO SPODNIE ROBOCZE ROZMIAR L/XL

56,99 zł
  • Wyjątkowa wytrzymałość: Gruba tkanina (65% poliester, 35% bawełna) gwarantuje długą żywotność.
  • Aż 9 kieszeni: Praktyczne i pojemne kieszenie pozwalają mieć wszystkie niezbędne narzędzia pod ręką.
  • Ochrona kolan: Specjalne kieszenie na wkładki nakolannikowe zwiększają komfort i bezpieczeństwo pracy.
  • Idealne dopasowanie: Możliwość regulacji w pasie zapewnia wygodę przez cały dzień pracy.
  • Obecnie brak na stanie

YATO SPODNIE ROBOCZE ROZMIAR L

60,99 zł
  • Wytrzymały materiał: Mieszanka poliestru (65%) i bawełny (35%) o gramaturze 190 g/m² gwarantuje wysoką odporność na przetarcia.
  • Funkcjonalność i wygoda: Aż 9 praktycznych kieszeni zewnętrznych, w tym specjalne kieszenie na wkładki nakolannikowe, zwiększające komfort pracy w każdej pozycji.
  • Idealne dopasowanie: Regulacja w pasie za pomocą guzików pozwala na precyzyjne dopasowanie spodni do sylwetki użytkownika.
  • Profesjonalny design: Nowoczesny krój w czarno-pomarańczowej kolorystyce zapewnia profesjonalny wygląd w miejscu pracy.
  • Obecnie brak na stanie

YATO SPODNIE ROBOCZE ROZMIAR XXL

62,99 zł
  • Wysoka wytrzymałość: Gęsty splot i mieszanka poliestru z bawełną (65/35%) gwarantują odporność na przetarcia.
  • Funkcjonalność: Wyposażone w 5 praktycznych kieszeni, w tym specjalną kieszeń na smartfona.
  • Komfort noszenia: Ergonomiczny krój nie krępuje ruchów, zapewniając wygodę przez cały dzień pracy.
  • Profesjonalny wygląd: Nowoczesny design i wysoka jakość wykonania podkreślają profesjonalizm użytkownika.
  • Obecnie brak na stanie

YATO SPODNIE ROBOCZE ROZMIAR M

56,99 zł
  • Wytrzymały materiał: Mieszanka poliestru i bawełny gwarantuje wysoką odporność na przetarcia.
  • Funkcjonalne kieszenie: Liczne, praktycznie rozmieszczone kieszenie ułatwiają organizację narzędzi.
  • Komfort i swoboda ruchów: Ergonomiczny krój zapewnia wygodę nawet podczas całodniowej pracy.
  • Profesjonalny wygląd: Nowoczesny design i wysoka jakość wykonania podkreślają profesjonalizm użytkownika.
  • Obecnie brak na stanie

BOSCH AKUMULATOR 18V 8,0Ah GBA PROCORE

744,99 zł
  • Moc narzędzia sieciowego: Doświadcz wydajności odpowiadającej 1600 W, która sprosta najcięższym zadaniom.
  • Maksymalna wydajność i żywotność: Najnowsza technologia ogniw i inteligentne zarządzanie energią zapewniają o 87% więcej mocy.
  • Technologia COOLPACK 2.0: Innowacyjna konstrukcja chłodząca chroni przed przegrzaniem, wydłużając żywotność akumulatora aż o 135%.
  • Pełna kompatybilność: Gwarancja 100% zgodności ze wszystkimi elektronarzędziami i ładowarkami z serii Bosch Professional 18V.
  • Obecnie brak na stanie

KARCHER FILTR FALISTY PŁASKI WD4-WD6

87,99 zł
  • Błyskawiczna i higieniczna wymiana – dzięki innowacyjnej kasecie filtracyjnej wymienisz filtr bez kontaktu z brudem.
  • Pełna wszechstronność – umożliwia odkurzanie na sucho i na mokro bez konieczności wymiany filtra w trakcie pracy.
  • Maksymalna wydajność filtracji – skutecznie zatrzymuje najdrobniejsze zanieczyszczenia, chroniąc silnik i zapewniając czyste powietrze.
  • Idealne dopasowanie – gwarancja 100% kompatybilności z odkurzaczami Kärcher z serii WD 4, WD 5 oraz WD 6.
  • Obecnie brak na stanie

STATYW DO WIERTARKI / SILVER

69,99 zł
  • Precyzyjne wiercenie w pionie – gwarancja prostopadłych otworów bez ryzyka złamania wiertła.
  • Uniwersalny uchwyt – pasuje do większości wiertarek ręcznych o średnicy kołnierza 38-43 mm.
  • Solidna konstrukcja – korpus wykonany z lekkiego i wytrzymałego aluminium zapewnia stabilność pracy.
  • Komfort użytkowania – dźwignia ze sprężyną powrotną ułatwia obsługę i automatycznie unosi wiertarkę.
  • Obecnie brak na stanie

DEWALT WIERTŁO SDS MAX 30x 440x 570mm XLR 4-OSTRZOWE

342,99 zł
  • Głowica z 4 ostrzami z pełnego węglika: Gwarancja idealnie okrągłych otworów, maksymalna żywotność i zapobieganie zakleszczeniu w zbrojeniu.
  • Poczwórna spirala: Zapewnia błyskawiczne odprowadzanie urobku i zwiększa szybkość wiercenia.
  • Wzmocniony rdzeń: Optymalizuje transfer energii udaru, co przekłada się na większą wytrzymałość i odporność na złamanie.
  • Seria profesjonalna XLR: Zaprojektowane do najcięższych prac w betonie zbrojonym, murze i kamieniu.
  • Obecnie brak na stanie

DEWALT WIERTŁO SDS MAX 18x 390x 540mm XLR 4-OSTRZOWE

197,99 zł
  • 4-ostrzowa głowica z węglika spiekanego: Gwarantuje wyjątkową żywotność i precyzyjne, okrągłe otwory.
  • Konstrukcja XLR: Zapewnia maksymalną wydajność i szybkość wiercenia nawet w najtwardszym betonie zbrojonym.
  • Zoptymalizowany rdzeń i spirala: Umożliwia błyskawiczne odprowadzanie urobku i zwiększa odporność na złamanie.
  • Uchwyt SDS-Max: Gwarantuje idealne przeniesienie energii udaru z młota na wiertło, maksymalizując efektywność pracy.
  • Obecnie brak na stanie